Coursing Český coursing
mapa Nejsou vypsány žádné termíny tréninků Běžíme na coursing

Pokud máte zájem využít coursingové cvičiště pro svůj individuální výcvik, kontaktujte nás na emailu. Zajistíme Vám volný termín a budete na cvičišti jen Vy.

rozpis ROZPIS TRÉNINKŮ rozpis PŘÍJEZD rozpis ORGANIZACE rozpis FOTOGALERIE rozpis KONTAKT

rozpis Rozpis tréninků coursingu

 

Tréninky coursingu probíhají na cvičišti v Drahobudicích vždy o víkendech ve dvouhodinových blocích. Každý účastník běží 2 běhy v odstupu jedné hodiny. Pokud se např. přihlásíte na 10,30 hod, tak první běh běžíte v 10,30 a druhý běh v 11,30 hod. Tím výrazně šetříme Váš čas a nemusíte čekat na odběhání všech účastníků celého dne.

Při přihlašování uveďte do poznámky, zda se Váš trénink bude zapisovat do tréninkové karty nebo zda se jedná pouze o trénink.

Následující tabulka ukazuje nejbližší vypsané termíny, na které se můžete přihlásit.

 

Nejsou vypsány žádné termíny tréninků

 

Snažíme se tréninky pořádat téměř každý víkend, ale s ohledem na konání psích výstav nebo jiných akcí jsou některé termíny vynechané.

Cena za 1 oficielní coursingový tréninkový běh s natažením a se zapsáním do tréninkové karty je 120,-Kč/běh/1 pes s natažením.

Cena za 1 coursingový běh s natažením je 70,-Kč/1 pes, každý pes běží obvykle 2x za den. Přihlásit ho můžete samozřejmě i na více termínů. Je možné přihlásit i více psů jednoho majitele.

Pejska můžete přihlásit i na více běhů v jednom dni, ale doporučujeme do jiného časového bloku nebo dál od sebe, aby si pejsek stačil odpočinout.

K dispozici je permanentka na 22 běhů za 1000,-Kč (20 běhů placených + 2 bonusové). Permanentka je přenosná na více psů nebo majitelů.

Za poplatek 20,-Kč/běh navíjíme trasu za vás.

 

Klece pro psy BestPet - nejlepší značka pro Vašeho mazlíčka
Agility tábor s coursingem Chovatelská stanice Australských ovčáků a Bernských salašnických psů
Vysúšač pre psov Čtečka čipů a vysoušeč pro psy

Coursingy

Kudy k nám Zpět na titulní stranu